cena odnawiania usługi

Cena odnawiania usługi a cena na start


Na co zwracamy uwagę przy wyborze interesującego nas produktu? Przeglądamy o nim opinie, sprawdzamy parametry, porównujemy dostawców itp. Jednak często o wyborze ostatecznie decyduje cena. Zazwyczaj ceny usług internetowych na start różnią się od tych, które firmy oferują za ich odnowienie. Dlaczego cena odnawiania usługi różni się od ceny początkowej?

Dlaczego cena odnawiania usługi jest inne niż cena na start?

Zwróćmy uwagę, że ceny podane podczas kupowania usługi mogą być cenami promocyjnymi. Jednakże zazwyczaj obok ceny promocyjnej znajdziemy cenę obowiązującą bez zniżek. Dlaczego tak jest? W AZ.pl chcemy dać klientom szansę na zapoznanie się z naszymi usługami, ich pełnymi możliwościami i działaniem. Na naszej stronie dostępne są zarówno ceny brutto, jak i netto, abyś zawsze miał(a) pewność, za co płacisz. Nie chcemy, aby nasi klienci wydawali pieniądze na coś, z czego nie będą zadowoleni — w związku z tym nasze ceny na start są niskie, aby była możliwość przetestowania usługi, którą oferujemy. Z tego samego powodu nasze sklepy internetowe możesz wypróbować przez 14 dni całkowicie za darmo!

Dlaczego odnawianie usługi jest droższe niż jej wykupienie po raz pierwszy?

Samo wykupienie usługi jest jedynie jednorazową opłatą. Im dłużej korzystasz z danej usługi, tym zwiększa się koszt jej utrzymania. Po dłuższym czasie wiąże się to z tzw. opłatami eksploatacyjnymi, czyli właśnie jej utrzymaniem i administracją. Zajmują się tym programiści, administratorzy oraz inne osoby odpowiedzialne za poprawne działanie tych usług, co wiąże się z koniecznością wypłacania tym osobom wynagrodzenia. Ważni są również konsultanci, którzy odpowiadają na Wasze pytania odnośnie usług. Wspomniane wcześniej usługi są cały czas usprawniane i rozwijane, co również generuje dodatkowe koszty.

Dysponujemy również pełną specyfikacją naszych produktów, która pozwala na kompleksowe porównanie naszych usług z innymi usługodawcami oraz między pakietami. Do naszych usług dodajemy często również darmowe bonusy, np. w tej chwili jest to program antywirusowy Kaspersky Internet Security for Android. Stale dbamy o rozwój naszych pracowników, co przekłada się na ich wyższe kompetencje oraz Wasze zadowolenie z naszych usług. Dzięki wiedzy naszych pracowników możecie mieć pewność, że odpowiedzą oni na wasze pytania oraz rozwiążą ewentualne problemy.

Ważne jest również to, że maszyny serwerowe obsługujące wszystkie usługi AZ.pl w całości znajdują się w Polsce. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie fizyczne serwerów, bezpieczeństwo Twoich danych oraz bezpieczeństwo informacyjne związane z prawem europejskim.

Pełne informacje o produktach AZ.pl znajdziesz na naszej stronie od każdym produktem. Wystarczy, że klikniesz „Zobacz pełną specyfikację”. Z naszymi cenami możesz zapoznać się na stronie https://az.pl/cennik/. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami pod numerem telefonu +48 570 510 570, poprzez formularz kontaktowy, czat  lub messengera.