Optymalizacja i pozycjonowanie

Optymalizacja i pozycjonowanie strony


Masz już gotową własną stronę Internetową? Gratulacje – jeden z najważniejszych kroków do zaistnienia w sieci jest już za Tobą! Nadal jednak możesz sporo zrobić, żeby lepiej wypromować swój serwis. Z pomocą przychodzą optymalizacja i pozycjonowanie. Zwiększ liczbę odwiedzających aby witryna pojawiała się na wyższych wynikach wyszukiwania. Pomyśl również o kampanii reklamującą Twoje produkty. Kolejną możliwością jest skorzystanie z Google Analitics. Pozwala ono na pozyskanie wielu przydatnych informacji o tym, jacy internauci wchodzą na Twoją stronę. Poniżej przedstawię Ci propozycje, które przygotowaliśmy w AZ.pl.

Widoczność strony w Internecie

Dzięki audytowi SEO dowiesz się, co można zrobić, aby Twoja strona pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwarek. Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to większa oglądalność Twojego serwisu. W zależności jak bardzo zaawansowany/na jesteś, część czynności możesz wykonać we własnym zakresie. Pozycjonowanie to jednak szerokie zagadnienie. Jeśli nie będziesz wiedział(a) jak dokonać zmian, nie martw się – świadczymy kompleksowe wsparcie w dziedzinie pozycjonowania strony. Zawsze po kontakcie możemy wykonać dla Ciebie bezpłatną wycenę – ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie. Pamiętaj, że sam fakt, że Twoja witryna jest już opublikowana, to duży sukces.

Zachęcam Cię też do zapoznania się z oferowaną przez nas usługą rankingCoach. Pozwoli ona na obserwację Twojej witryny pod kątem pozycjonowania przez dłuższy czas. Dzięki niej zdobędziesz informacje na temat zmian i działań przynoszących najlepsze efekty. Drugą godną uwagi funkcjonalnością rankingCoach jest analiza konkurencji w Twojej branży w Internecie.

https://az.pl/rankingcoach/

Reklama internetowa

Jeśli na swojej stronie oferujesz jakieś produkty lub usługi, warto już na wstępie przeprowadzić kampanię marketingową, żeby dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów. Pierwszy okres rozpoczęcia działalności jest zazwyczaj najbardziej kluczowy. Nie mając wiedzy w zakresie marketingu internetowego, łatwo zmarnować czas, energię a nierzadko pieniądze na nieskuteczne działania. W AZ.pl mamy wieloletnie doświadczenie i chętnie przeprowadzimy za Ciebie wiele czynności. Naszym klientom oferujemy takie usługi, jak:

Reklama banerowa Google – jest to graficzna forma reklamowania oparta na emitowaniu banerów w sieci Google Display Network, na portalach i serwisach tematycznych wybranych przez Ciebie tak, aby trafiły do internautów potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Mailingi – roześlemy wiadomości e-mail z odpowiednio przygotowaną reklamą do bazy adresatów wp.pl. Może to być informacja o aktualnej promocji na Twojej stronie lub zachęcenie do zainteresowania się ofertą Twojej firmy.

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku – w AZ.pl zajmiemy się zarówno prowadzeniem Twojego fanpage’a na Facebooku, jak i przygotowaniem reklam Facebook Ads, które będą wyświetlały się użytkownikom z określonej przez Ciebie grupy docelowej. Dzięki reklamie Facebook Ads i fanpage’u możemy budować Twoją społeczność, komunikować się z klientami i kreować pozytywną relację użytkowników z Twoją firmą, poprawiając jej wizerunek.

rankingCoach – to usługa, która pozwoli poobserwować Twoją witrynę pod kontem pozycjonowania przez dłuższy czas, dzięki czemu zdobędziesz informacje, jakie zmiany i działania przynoszą najlepszy efekt. Drugą godną uwagi funkcjonalnością rankingCoach jest analiza konkurencji w Twojej branży w Internecie.

W naszych działaniach zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę Twojego biznesu. Więcej na temat naszej oferty, znajdziesz na naszej stronie.

Optymalizacja – podsumowanie

Cieszymy się, że postawiłeś właśnie na AZ.pl i że udało Ci się z nami uruchomić Twoją stronę. Aktualnie posiadanie samej statycznej strony może okazać jednak niewystarczające. Sporo zależy oczywiście od branży, w której działasz – im mniejsza konkurencja, tym łatwiej zachęcić internautów do Twojej witryny. Warto natomiast zainteresować się takimi tematami, jak optymalizacja, pozycjonowanie czy promocja – skoro zainwestowałeś/aś czas i energię w swój serwis www, to czemu nie „wycisnąć” z niego jak najwięcej.