Reklama w Internecie

Reklama internetowa – jak pokazać się w sieci?


Na naszym blogu pojawiły się już artykuły na temat tego, jak pokazać się w sieci i wypozycjonować swoją stronę. Mimo to, postanowiliśmy przybliżyć Wam nasze usługi dotyczące reklamowania się w sieci. Niezależnie od tego, czy Twój biznes dopiero się rozwija, czy istnieje w sieci już dłuższy czas, reklama w Internecie jest istotną kwestią, jeżeli chodzi o marketing. W AZ.pl chcemy Ci pomóc rozwinąć skrzydła, jak również utrzymać wysoką pozycję dzięki reklamie w Internecie.

Z czego składa się dobra reklama internetowa?

Na dobrą reklamę internetową składa się wiele czynników. Poniżej przedstawiamy krótki słowniczek wyjaśniający te kwestie, które naszym zdaniem są najważniejsze. Wszystkie z nich są dostępne w  AZ.pl.

Zakupy Google (Google Shopping)

Ten typ reklamy jest to po prostu reklama produktowa, z której być może sam kiedyś skorzystałeś. Reklama produktowa polega na tym, że pod paskiem wyszukiwania wyświetlą się zdjęcia Twoich produktów wraz  z ich ceną. Wybranie danego produktu przeniesie użytkownika do Twojego sklepu.

Reklama Google Ads (Google AdWords)

Jest to tekstowy typ reklamy. Często możesz go znaleźć pod reklamą produktową.  Google Ads to nic innego jak tytuł Twojej strony wraz z jej meta opisem. Obok adresu strony wyświetli się napis, iż dany link jest reklamą. Strony opatrzone tym znakiem wyświetlą się w wyszukiwarce jako pierwsze.

Pozycjonowanie stron WWW

Czyli tzw. SEO, z ang. Search Engine Optimalization – optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki Internetowej. Innymi słowy, jest to szereg czynności, które za Ciebie wykonamy, aby Twoja strona wyświetlała się wyżej w wyszukiwarkach typu Google. Między innymi, znajdziemy frazę kluczową odpowiednią do zamieszczonych treści oraz stworzymy tytuł odpowiedni dla Twojej strony. Dodatkowo zadbamy o to, aby meta opis wyświetlał się prawidłowo w przeglądarce (nie był ani za długi, ani za krótki i zawierał frazę kluczową) oraz dodamy linki przekierowujące użytkowników na inne strony, lub do innych miejsc w Twojej witrynie. Co więcej, dopilnujemy, aby wspomniana fraza kluczowa była odpowiednią długości, znajdowała się w odpowiednich miejscach i z odpowiednią częstotliwością. Podniesie to pozycję Twojej strony w wyszukiwarce — tak wynika z polityki Google. Po analizie Twojej witryny zadecydujemy, jakie ustawienia będą najlepsze dla Ciebie.

Banery Google (GDN)

Google Display Network to graficzna lub tekstowa forma banerów (dostępne jest także emitowanie wideo), która będzie się wyświetlać w usługach Google (YouTube, Gmail czy Blogger) oraz w witrynach partnerów Google. Daje Ci to możliwość reklamy na pawie 2 milionach witryn – oznacza to, że dotrze do prawie 90% internautów.

Wysyłka mailingów do bazy WP.pl

Mailingi polegają na rozsyłaniu różnorakich wiadomości do klientów. Może to być zarówno jedno- lub wielorazowa reklama, jak i newsletter, czyli elektroniczny biuletyn. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze dogodnej formy mailingu oraz przygotują go specjalnie dla Ciebie. W naszym przypadku lista adresatów pochodzi z bazy WP.pl.

Facebook Ads + prowadzenie fanpage’u

Według raportu „Digital 2019”, z Facebooka korzysta obecnie 2,271 mld użytkowników. W Polsce Facebook zajmuje 3 miejsce pod względem ruchu na stronie. Aż 85% ankietowanych zadeklarowało, że korzysta z tej platformy. Statystyki mówią same za siebie – profil marki na Facebooku jest konieczny w dzisiejszych czasach. W AZ.pl ustalimy Twoją grupę docelową, do której następnie skierujemy spersonalizowane reklamy. Zajmiemy się również prowadzeniem Twojego fanpage’a w taki sposób, aby nic nie umknęło Twoim obserwatorom.

Projektowanie logo

Czyli Twojego własnego, indywidualnego znaku, z którym będą kojarzyli Cię Twoi klienci. Jest to jeden z podstawowych elementów, które trzeba stworzyć, na myśląc o własnej działalności. Dostosujemy je do Twojej działalności i kolorystyki Twojej strony.

Prowadzenie bloga

Blog jest idealnym miejscem zarówno na wyrażenie siebie, jak i wypromowanie swojej marki. Niezależnie od tego, jaką tematykę poruszasz, ważne jest zaangażowanie czytelników. Wpisy muszą być czytelne i ładnie wyglądać. Blog pozwala na nawiązanie silnych więzi i stworzenie bazy lojalnych klientów. Na blogu pojawiają się wpisy znacznie luźniejsze niż na innych platformach, jednak są dość konkretne. Dzięki temu przyciągniesz właśnie te osoby, które chcesz.

Dlaczego reklama z AZ.pl?

To proste – oferujemy kompleksową obsługę klienta od A do Z. Zachęcimy potencjalnych klientów skutecznymi metodami docierania do nich. Ponadto jesteśmy elastyczni – w razie potrzeby możemy zmienić publikowane treści w każdej chwili. Najważniejszym jednak powodem, dla którego powinieneś skorzystać z naszych usług, jest Twój jakże cenny czas. Zlecenie nam zajęcia się Twoją promocją zaoszczędzi Ci zarówno czas, jak i wiele nerwów związanych z zawiłymi kreatorami reklam na różnorakich platformach.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczeni w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Określ swoje cele i stań się lepiej widoczny w sieci. Wypełnij krótki formularz i dowiedz się, jaką ofertę możemy dla Ciebie przygotować.