Opłać usługi w AZ.pl dzięki ratom PayU!


Wspólnie z PayU uruchomiliśmy w AZ.pl możliwość wygodnego opłacania usług poprzez raty. Raty PayU to metoda płatności, która zdobywa coraz większą popularność w Internecie. Od teraz rejestracja nowych usług, a także ich odnawianie jest nie tylko szybsze, bardziej bezpieczne, ale również bardziej komfortowe.

Dlaczego warto opłacać usługi AZ.pl poprzez raty PayU?

PayU to lider w e-płatności w Internecie, który oferuje wiele sposobów opłacania zakupów online. Dzięki nowej metodzie każdy użytkownik chcący zaoszczędzić dodatkowe środki np. przy starcie swojej działalności może tego dokonać właśnie korzystając z rat PayU. W ten sposób uruchomi swoją domenę, e-sklep lub hosting jeszcze taniej, a przy odnowieniu również będzie mógł obniżyć swoje wydatki wybierając podział płatności na raty. Raty w AZ.pl są dostępne dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł.

Na ile rat można podzielić płatność za zamówienie?

W trakcie przetwarzania zamówienia i po wybraniu rat jako metody płatności to użytkownik wybiera preferowaną liczbę, w przedziale od 3 do 36. Co ważne, raty PayU oferują atrakcyjne oprocentowanie 6,5%. Symulację rat można wykonać za pomocą strony https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie .