Logo AZ.pl

Poczta AZ.pl w nowej odsłonie


Ten tekst przeczytasz w 1 minutę.

Poczta AZ.pl w nowej odsłonie

Jak już być może część z Was zauważyła, w poniedziałek 7 września zmieniła się strona logowania do kont pocztowych w AZ.pl. Od teraz klienci wszystkich paneli (Dawne AZ.pl, Nowe AZ.pl itp.) mogą logować się do swoich kont pocztowych z tego samego miejsca. Jest to znaczne ułatwienie dla użytkowników zarówno starych paneli, jak i nowych. Strona zyskała również nowy adres — login.poczta.az.pl. Wszystkie pozostałe subdomeny będą od teraz kierować na ten właśnie adres. Co więcej, witrynę odświeżono, a wygoda korzystania z niej uległa znacznej poprawie.

Co nowego?

Jak już wspomniałam, od teraz niezależnie, z którego panelu korzystasz, możesz zalogować się do poczty z jednego okienka. Sam wygląd strony logowania również został odświeżony. Obecnie każdy użytkownik poczty może logować się za pomocą jednego okienka na stronie https://login.poczta.az.pl:

Co to zmienia? Od teraz wszyscy użytkownicy poczty w AZ.pl mogą się zalogować na swoje konto za pomocą jednego okienka. Ze strony zniknęło rozróżnienie logowania do dawnego (założonego przed 16.07.14) i nowego konta pocztowego. Zmiana ma na celu poprawienie wygody użytkowania poczty oraz poprawienie jej wyglądu. Zachęcam do zapoznania się z nowym wyglądem strony logowania do poczty pod adresem http://login.poczta.az.pl.

Jeżeli napotkasz trudności podczas logowania, wyczyść pliki cookies w Twojej przeglądarce. Jeśli trudności nadal będą się pojawiać, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie pod numerem +48 570 510 570 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub Messengera od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.