eset

ESET Security Pack oraz ESET NOD32 – skuteczne antywirusy dla Windows i urządzeń mobilnych


Powszechnie wiadomo, że podstawową ochroną naszych urządzeń jest instalacja odpowiedniego zabezpieczenia przeciwko wirusom i robakom internetowym. Jednymi z najpopularniejszych programów antywirusowych są produkty firmy ESET.

Dla kogo program antywirusowy NOD32?

Licencja ochroni jedno stanowisko, na którym program zostanie zainstalowany. Licencja taka umożliwia wykorzystanie programu w firmie. W pakiecie otrzymujesz zabezpieczenie antywirusowe, przeciw programom szpiegującym oraz co bardzo ważne w dzisiejszym świecie blokadę przed wstrzyknięciem złośliwego kodu czy ochronę przed ransomware – czyli oprogramowaniem, dzięki któremu niepowołane osoby mogą przejąć kontrolę nad twoimi urządzeniami wraz z danymi na nich zawartymi. Program chroni też Twoje karty kredytowe loginy oraz hasła do twoich kont bankowych.

NOD32 nie wpływa na wydajność urządzenia i umożliwia skanowanie w czasie bezczynności komputera. Co oznacza, że sprawdzanie zawartości twojego komputera będzie odbywało się w momentach, kiedy z niego nie korzystasz. Poza tymi podstawowymi możliwościami programu znajdziesz takie przydatne funkcje jak na przykład tryb gracza, czy okresowe raporty bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać ESET Security Pack?

Posiadasz więcej niż jedno urządzenie, jesteś osobą aktywną, która korzysta często z urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet? Security Pack jest więc dla Ciebie. Ochrona więcej niż jednego urządzenia, PC i MAC oraz urządzeń z systemem Android, umożliwia ochronę wszystkich swoich urządzeń przy zakupie jednego produktu. Płacisz raz, instalujesz na wielu urządzeniach i bezpiecznie korzystasz z internetu w każdym miejscu.

W ofercie AZ.pl otrzymacie teraz kultowe produkty firmy ESET. Usługa jest dostępna w panelu klienta.

Jak zamówić pakiet antywirusowy ESET?

Aby  zamówić program antywirusowy ESET, wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

1. Zaloguj się do Panelu klienta AZ.pl : https://az.pl/login/
2. Przejdź do sekcji „Rejestracja usług”, a następnie „Bezpieczeństwo”
3. Wybierz i zamów ESET NOD32 lub ESET Security Pack