rankingCoach

rankingCoach – nowość w AZ.pl! Samodzielne pozycjonowanie strony WWW!


Co zrobić, aby znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania Google? Najlepiej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony internetowej. Jak tego dokonać bez ingerencji specjalisty oraz dużych środków? Dzięki ofercie AZ.pl i usłudze rankingCoach zrobisz to samodzielnie. Sprawdź, jak zaoszczędzić czas i uzyskać więcej wizyt potencjalnych klientów.

Ile razy spotkałeś się  zagadnieniem pozycjonowania w Internecie i stwierdziłeś, że jest to dla Ciebie:

 • za drogie?
 • zbyt skomplikowane?

rankingCoach zmienia podejście do pozycjonowania stron o 180 stopni oferując prosty, intuicyjny panel. Sprawdzisz w nim jakie kroki należy poczynić, aby witryna była bardziej przyjazna wyszukiwarce Google. Co więcej dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć zasięg swojej firmy w okolicy. Aplikacja jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników ze znikomą wiedzą o tym procesie. Jeżeli porady ekspertów od SEO są dla Ciebie enigmatyczne, napisane skomplikowanym językiem, rankingCoach przyjdzie z pomocą w najlepszy możliwy sposób. Wskaże on konkretne elementy strony WWW wymagające poprawki lub uzupełnienia. Dodatkowo poinstruuje on jak tego dokonać w ciągu zaledwie kilku minut.

Jak działa rankingCoach?

Jest to aplikacja do prowadzenia marketingu internetowego. Krok po kroku, przeanalizuje obecność Twojej firmy w sieci. Sprawdzi również elementy strony internetowej, które potrzebują poprawki, aby pozycja w wyszukiwarce Google była jak najwyższa. W pierwszej kolejności niezbędna jest podstawowa konfiguracja narzędzia poprzez:

 • podanie adresu strony WWW oraz branży, w której prowadzimy biznes,
 • podanie kilku przykładowych słów kluczowych, charakteryzujących naszą ofertę (np. „usługi remontowe Warszawa”, „księgowa Szczecin”, „transport mebli Łódź”),
 • wybranie firm, które konkurują z nami w podobnym segmencie rynku (np. lokalnie) – jeżeli nie znasz swojej konkurencji to na podstawie powyższych danych rankingCoach sam zaproponuje przykłady z Twojej okolicy.

rankingCoach

Pierwsza analiza nie powinna potrwać więcej niż kilka minut. Dzięki niej dowiesz się, jak dobrze jest wypozycjonowana Twoja obecna oferta.

Dlaczego pozycjonowanie dzięki rankingCoach jest łatwiejsze?

Cały sekret usługi tkwi w maksymalnej przystępności i dokładności w kwestii optymalizacji witryn internetowych. rankingCoach dzieli ten proces na 4 etapy:

 • wykonanie niezbędnych działań na stronie internetowej wraz z pełną instrukcją, jak wykonać daną czynność,
 • lokalna działalność SEO – w których serwisach powinniśmy zarejestrować naszą firmę, aby była lepiej widoczna np. w katalogu firm,
 • budowanie linków – w których serwisach/forach powinniśmy aktywnie się udzielać, aby nasza firma była lepiej widoczna przez Google,
 • działania w social media – w jakich serwisach społecznościowych powinniśmy uruchomić firmowy profil, aby zyskać większy zasięg oraz klientów

Bardzo ważnym atutem rankingCoach jest jego elastyczność – aplikacja współpracuje z większością popularnych systemów zarządzania treścią stron WWW np. Joomla, WordPress, Drupal itd. Dzięki temu nie posiadając wielkich umiejętności można w łatwy sposób zmodyfikować treść, aby była bardziej czytelna. Wszystko dzięki serii instrukcji video, które pokazują dany etap pozycjonowania.

Posiadasz stronę opartą na WordPressie? Materiały filmowe od RankingCoach pokażą Ci jak krok po kroku zmienić treść swojej strony na lepszą.

Ile muszę poczekać na efekty pozycjonowania w rankingCoach?

Tak, jak przy tradycyjnym pozycjonowaniu, tak z użyciem rankingCoach należy liczyć się pewnym odstępem czasu, po którym zobaczymy pierwsze efekty naszych działań. Pamiętaj, że rankingCoach jest aplikacją wspierającą Twoje działania i to od Ciebie w dużej mierze zależy progres w wynikach wyszukiwarki Google. Jeżeli wykonasz wszystkie zadania wskazane przez rankingCoach w krótkim czasie, efekt będzie zdecydowanie lepszy niż przy pojedynczych zmianach wykonanych co kilka dni/tygodni.

Obserwuj swoją konkurencję i jej pozycję w Google dzięki rankingCoach.

Dlaczego warto wybrać rankingCoach w AZ.pl?

Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem, który wymagał wcześniej angażu specjalisty i zapłacenia mu za pewne działania optymalizujące. Średni koszt pozycjonowania z użyciem kilkudziesięciu fraz kluczowych mieści się w przedziale od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy miesięcznie. Dzięki rankingCoach nie tylko oszczędzasz dodatkowe środki (płacisz stałą kwotę abonamentową), ale jesteś również na bieżąco informowany o wynikach prac poprzez regularne raporty.

Obecność w lokalnych katalogach pomoże Ci zwiększyć rozpoznawalność. rankingCoach wskaże Ci, w których serwisach powinna się znaleźć Twoja firma.

rankingCoach robi dokładnie to, czego oczekują od niego użytkownicy, którzy chcą pozycjonować stronę internetową – wskazuje miejsca, w których firma nie pokazała jeszcze swojego potencjału i krok po kroku przeprowadza przez etap optymalizacji strony WWW oraz oferty w sieci. Bez zaawansowanej wiedzy zobaczysz, że samodzielne i skuteczne pozycjonowanie jest jak najbardziej możliwe.

Ofertę rankingCoach w AZ.pl sprawdzisz klikając na poniższy obrazek.


Komentarz(1)

 1. admini strator

  Szybko i sprawnie realizujemy projekty stron www, sklepów internetowych, projektujemy grafikę, skutecznie pozycjonujemy, Lublin. https://www.artkod.pl/