Office 365 – subskrybenci dostaną Adobe CC za darmo


Liczba użytkowników pakietu Office 365 wciąż wzrasta. W dniu 18.07 Microsoft opublikował kwartalny raport, który podaje, że obecnie ta liczba wynosi 34,8 milionów subskrybentów.

Adobe Creative Cloud Photography zawiera takie aplikacje jak Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Lightroom, Adobe Spark oraz własne Adobe Portfolio i 20 GB pamięci w chmurze. Nie jest to dużo, zważywszy na to, że Office 365 daje użytkownikom pojemność 1 TB. Co więcej, od niedawna istnieje możliwość zwiększenia powierzchni pamięci do 2 TB. Nie mniej jednak usługa Adobe Creative Cloud jest bardzo użyteczna dla wielu użytkowników.

Pakiet Adobe CC Photography ma być dla użytkowników swoistym sposobem na podziękowanie za subskrypcję. Subskrybenci otrzymali w połowie miesiąca maila na skrzyknę powiązaną z Office 365 Personal lub Home. Jego treść zawiera ofertę umożliwiającą trzymiesięczne korzystanie z Adobe Creative Cloud Photography za darmo. Koszt miesięcznej subskrypcji poza promocją wynosi $9.99 (€12.29) za miesiąc, co daje $29.979 (€36.87) za całość. Ofertę skierowano wyłącznie do prywatnych użytkowników, również tych, którzy zakupili ten program wcześniej. Wystarczy, że użytkownik zaloguje się na swoje konto na platformie Adobe i wykupi ofertę, przedłużając ją o trzy miesiące za darmo.

W swoim mailu Microsoft zapowiedział kolejne podziękowania dla subskrybentów, które również zostaną wysłane drogą mailową. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy giganta z Redmond kieruje swoją ofertę również poza granice Stanów Zjednoczonych. Być może zagraniczni klienci już niedługo również otrzymają maile o podobnej treści. W związku  tym, jeżeli posiadacie wspomniane wcześniej pakiety, pamiętajcie o regularnym sprawdzaniu swojej skrzynki pocztowej.

Źródła: https://www.neowin.net/news/microsoft-is-offering-three-months-of-adobe-cc-photography-to-office-365-subscribers, https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Microsoft-rozdaje-3-miesieczne-subskrypcje-Adobe-Photography-CC-uzytkownikom-Office-365, https://www.adobe.com/pl/creativecloud/plans.html?promoid=CJ132JRD&mv=other