Logo AZ.pl

Nowa strona AZ.pl!


Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.

Nowa strona AZ.pl!

Jak już część z Was być może zauważyła, na naszej stronie zaszły pewne zmiany. W dniu 29.04.2020 wystartowała nowa strona AZ.pl. Wygląd witryny został odświeżony i dopasowany do Waszych potrzeb. Dodatkowo od teraz menu na stronie AZ.pl jest bardziej intuicyjne, a poruszanie się po samej witrynie łatwiejsze. Nowa strona AZ.pl została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, a jej design został unowocześniony, aby sprostać Waszym wymaganiom.

Co nowego?

Wraz ze zwiększeniem funkcjonalności serwisu, w naszej ofercie pojawiły się nowe produkty i usługi. Część z nich wprowadziliśmy z myślą o osobach, które w obecnej sytuacji pracują z domu lub umożliwiają innym pracę zdalną. O jakie produkty konkretnie chodzi?

  • Business Email — profesjonalna poczta o pojemności 100 GB dla klientów biznesowych i nie tylko. Twoja poczta może wykonywać backup cyklicznie i automatycznie, a załączniki nie muszą już mieć limitu!
  • Hosting Presta Shop — hosting, którego parametry są idealnie dopasowane do obsługi sklepów Presta Shop. Do wyboru w dwóch pakietach: Start oraz Premium.
  • Acronis Backup i Mobile Backup — aplikacja za pomocą której możesz wykonać kopię zapasową swoich danych. Zabezpiecz swoje dokumenty, zdjęcia, kontakty i inne cenne informacje przed utratą!
  • Microsoft OneDrive — wspólna przestrzeń na firmowe pliki i dokumenty w chmurze, którą możesz dzielić ze swoimi współpracownikami, dodatkowo zapewniająca większe bezpieczeństwo.
  • Microsoft Visio Online — aplikacja, która znacznie ułatwi Ci zarządzanie Twoimi projektami — idealne narzędzie dla inżynierów oraz projektantów.
  • Pakiety ESET for Android, NOD32 i Security Pack — programy antywirusowe chroniące Twoje urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android oraz urządzenia z systemem Windows, macOS czy Linux.
  • Norton Security — aplikacja, która w pełni ochroni Twój komputer i urządzenia mobilne przed wirusami nie obciążając procesora, a tym samym nie spowalniając urządzenia.

Część produktów i usług pozostaje niezmiennie w ofercie, jednak część z nich zmienia nazwy oraz parametry, w jakich są dostępne:

  • Pakiety hostingowe są dostępne pod nazwami Basic, Standard oraz Premium. Dostępna pojemność hostingu w najtańszym pakiecie zwiększyła się z 70 GB do 100 GB, natomiast w najwyższym pakiecie będą to teraz aż 2 TB!
  • Oferta serwerów VPS powiększyła się o nowy pakiet — Pro — o pojemności 150 GB i pamięci RAM 16 GB.
  • Nowe plany Microsoft Exchange — poczta od Microsoftu dostępna jest teraz w trzech wygodnych planach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników

Co nowa strona AZ.pl oznacza dla osób już korzystających z usług?

Nowa strona AZ.pl posiada bardziej intuicyjne menu oraz ułatwione poruszanie się na stronie. Logowanie do panelu użytkownika odbywa się w taki sam sposób, a zakupione produkty i usługi nie ulegają zmianom.

Grupa IONOS

AZ.pl jest częścią międzynarodowej grupy IONOS, która to jest największym dostawcą usług hostingowych w Europie. Od ponad 20 lat wspieramy małe i średnie biznesy w otwieraniu i utrzymaniu ich działalności w Internecie. Nasze data centers znajdują się w Polsce, a z naszych usług korzysta obecnie ponad 310 000 aktywnych użytkowników.

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni oczekiwania dotyczące komfortu jej użytkowania. Sprawdź, co się zmieniło na AZ.pl!