Projekt: strona internetowa

Gotowa i oryginalna strona internetowa


Dlaczego strona internetowa jest tak ważna?

Jeżeli trafiłeś/aś na ten artykuł, oznacza to, że jesteś jednym z aktywnych użytkowników Internetu. Od kilku lat panuje przekonanie, że w Internecie jest wszystko. Jednak może tam brakować właśnie Twoich treści. W dobie Internetu nie trzeba nikomu tłumaczyć, skąd pozyskać informacje — wszyscy szukają ich w Internecie. Dlatego tak ważne jest promowanie się w Internecie, w tym własna strona internetowa — bez tego możesz stracić znaczną większość swoich potencjalnych klientów. Pamiętaj, aż 57% populacji korzysta z Internetu!*

Jak wygląda tworzenie stron w AZ.pl?

Projektowanie

Dla naszych pracowników najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Chcemy, aby Twoja strona odpowiadała Twoim oczekiwaniom i odzwierciedlała branżę, w której działasz. W związku z tym naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od konsultacji z Tobą — odnośnie Twoich oczekiwań.

Dbamy o oryginalność stron, które tworzymy — po wymianie informacji nasi projektanci stron tworzą makietę witryny dostosowaną do Twoich potrzeb. Zawsze korzystamy z najnowszych rozwiązań. Tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami, ale nigdy nie kopiujemy treści z innych, już istniejących stron. Stawiamy na oryginalność i nowoczesność, a jednocześnie prostotę. Jednakże wygląd Twojej witryny to nie wszystko. Aby strona była bardziej widoczna w Internecie, najeży ją odpowiednio zoptymalizować. Nasi specjaliści umieszczą optymalną ilość tekstu na Twojej stronie, nasycając ją słowami, które pozwolą na jej wyższe wyświetlanie się w wyszukiwarce Google. Nie musisz martwić się o jej widoczność — zadbamy o odpowiednie dobranie słów kluczowych oraz wprowadzenie meta opisu (tekstu wyświetlanego w wyszukiwarce pod linkiem do Twojej witryny). Dzięki temu przyciągniesz dokładnie takich internautów, których potrzebujesz.

Kodowanie

Ostatnie słowo należy jednak do naszych informatyków. To właśnie oni realizują nasze wspólne pomysły. Dzięki nim teksty oraz grafika mogą działać razem jako jedna całość. Dbają oni o to, aby strona działała poprawnie. Dzięki ich pracy każdy element na stronie (nagłówki, teksty, obrazy itp.) wyświetlały się w poprawny sposób. Responsywność witryny nie tylko polepsza komfort korzystania ze strony. Strona, która ładne wyświetla się na każdym urządzeniu, automatycznie wyświetla się lepiej w Google. W AZ.pl zadbamy o prawidłowy wygląd na wszystkich urządzeniach — począwszy od telefonu do telewizora.

Jakie korzyści wynikają z budowania strony przez AZ.pl?

Przede wszystkim nie musisz poświęcać swojego cennego czasu. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się resztą. Brak umiejętności i doświadczenia w tworzeniu stron również nie jest przeszkodą. Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu projektowania lub programowania, aby zacząć swoją przygodę ze stroną internetową. Wykonamy całą pracę za Ciebie — wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz. Ponadto, jak już pisałam wyżej, strona wykonana przez AZ.pl jest zoptymalizowana w taki sposób, aby wyświetlała się jak najwyżej w wyszukiwarce. Jej oryginalność i nowoczesność przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z wyceny usługi — to nic nie kosztuje, a zyskać możesz wiele.

*